Firma ResorRex rozpoczęła działalność w 1946 roku, ale swój obecny kształt uzyskała w roku 1987. Od tego czasu skupia się na usługach związanych z resorami, zapewniając swoim klientom ich kompleksowość, szybkość i jednocześnie fachowość.

Kancelaria  Top Management wykonuje spektrum usług dedykowanych indywidualnie każdemu klientowi: od powołania podmiotu oraz wszelkie  działania  skutecznie wspierające bieżące zarządzanie Firmą i jej rozwój poprzez kojarzenia biznesowe, przekształcenia, reorganizację, zmiany strategii, postępowania polepszające wyniki finansowe i pozycję na rynku aż do – w razie potrzeby – efektywnego opracowanie i  przeprowadzenia czynności naprawczych.

Czytaj więcej

TECH-MED jest firmą rodzinną, która istnieje na polskim rynku medycznym nieprzerwanie od 1949 roku. Takie doświadczenie to nasz wielki atut. Od wielu lat jesteśmy uznanym producentem, eksporterem i importerem sprzętu medycznego.

Założone w 1964 roku przez Zdzisława Kłosa przedsiębiorstwo, przekształcone w spółkę prawa handlowego w 2008 roku, specjalizuje się w  dostarczaniu najnowocześniejszych produktów i usług dla uczestników rynku z sektora cash handling. Firma zyskała miano jednej z najrzetelniejszych w tej branży w kraju, a ponad 50-letnia nieprzerwana działalność i doskonałe wyniki ekonomiczne są dowodem na doskonałe zarządzanie spółką.

Czytaj więcej

Od początku istnienia zakład specjalizował się w wyoblaniu i tłoczeniu opraw do wyrobów fryzjerskich takich jak np. przybory do golenia, pędzle, szczotki i rozpylacze fryzjerskie, drykowane głównie z mosiądzu i miedzi.

Firma oferuje usługi w zakresie: Naprawy, przeglądy, konserwacje zaworów bezpieczeństwa z odbiorem lub bez odbioru UDT, nowe zakresy ciśnień, badanie szczelności do 100 Bar

Firma CENTR SPAW jest zakładem rodzinnym. Powstała w 1928 roku jako warsztat ślusarsko – kowalski. W okresie przedwojennym uchodziła za jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Zakład istniejący od 1980 roku oferuje swoim klientom następujące usługi: naprawa, wzmacnianie i podwyższanie resorów w samochodach dostawczych i terenowych; podwyższanie sprężyn w samochodach osobowych; zakuwanie i ostrzenie grotów do urządzeń udarowych [np. hilti,makita]; inne usługi kowalskie

Historia firmy rozpoczyna się w latach 80-tych ubiegłego stulecia. Już wtedy, naszą ambicją były naprawy skomplikowane, wielokrotnie przyjmowaliśmy pojazdy z innych warsztatów jako ostatnia deska ratunku. Aktualnie, wraz z postępem technicznym, staramy się sprostać wyzwaniom stawianym nie tylko przez rozwiązania mechaniczne, ale również zaawansowaną elektronikę oraz informatykę zaimplementowaną do aut osobowych. W dalszym ciągu podejmujemy się napraw “beznadziejnych”. Posiadamy rozpoznawalną pozycję na rynku napraw, nie tylko w stolicy.

Oferujemy dorabianie kluczy, serwis zamków oraz systemy Master Key. Posiadam Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego II stopnia. Punkt mieści się na ulicy Fieldorfa 12.
Drugą gałęzią działalności firmy jest serwis, montaż i konserwacja systemów sygnalizacji pożaru oraz pozostałych systemów zabezpieczenia technicznego.

Zakład Galwanizatorski Mariusz Jeżewski, Konrad Jeżewski S.c.

ul. Stołeczna 252 Józefin
05-074 Halinów

kom. 607 440 228