Firma ResorRex rozpoczęła działalność w 1946 roku, ale swój obecny kształt uzyskała w roku 1987. Od tego czasu skupia się na usługach związanych z resorami, zapewniając swoim klientom ich kompleksowość, szybkość i jednocześnie fachowość.

Kancelaria  Top Management wykonuje spektrum usług dedykowanych indywidualnie każdemu klientowi: od powołania podmiotu oraz wszelkie  działania  skutecznie wspierające bieżące zarządzanie Firmą i jej rozwój poprzez kojarzenia biznesowe, przekształcenia, reorganizację, zmiany strategii, postępowania polepszające wyniki finansowe i pozycję na rynku aż do – w razie potrzeby – efektywnego opracowanie i  przeprowadzenia czynności naprawczych.

Czytaj więcej

TECH-MED jest firmą rodzinną, która istnieje na polskim rynku medycznym nieprzerwanie od 1949 roku. Takie doświadczenie to nasz wielki atut. Od wielu lat jesteśmy uznanym producentem, eksporterem i importerem sprzętu medycznego.

Założone w 1964 roku przez Zdzisława Kłosa przedsiębiorstwo, przekształcone w spółkę prawa handlowego w 2008 roku, specjalizuje się w  dostarczaniu najnowocześniejszych produktów i usług dla uczestników rynku z sektora cash handling. Firma zyskała miano jednej z najrzetelniejszych w tej branży w kraju, a ponad 50-letnia nieprzerwana działalność i doskonałe wyniki ekonomiczne są dowodem na doskonałe zarządzanie spółką.

Czytaj więcej

Od początku istnienia zakład specjalizował się w wyoblaniu i tłoczeniu opraw do wyrobów fryzjerskich takich jak np. przybory do golenia, pędzle, szczotki i rozpylacze fryzjerskie, drykowane głównie z mosiądzu i miedzi.

Firma oferuje usługi w zakresie: Naprawy, przeglądy, konserwacje zaworów bezpieczeństwa z odbiorem lub bez odbioru UDT, nowe zakresy ciśnień, badanie szczelności do 100 Bar

Firma CENTR SPAW jest zakładem rodzinnym. Powstała w 1928 roku jako warsztat ślusarsko – kowalski. W okresie przedwojennym uchodziła za jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Zakład istniejący od 1980 roku oferuje swoim klientom następujące usługi: naprawa, wzmacnianie i podwyższanie resorów w samochodach dostawczych i terenowych; podwyższanie sprężyn w samochodach osobowych; zakuwanie i ostrzenie grotów do urządzeń udarowych [np. hilti,makita]; inne usługi kowalskie

1. Produkcja kanałów wentylacyjnych typu A
2. Wentylacja i klimatyzacja indywidywidualna oraz przemysłowa
3. Przeglądy i konserwacja
4. Modernizacja wentylacji i automatyki
5. Ślusarstwo , spawanie kwasówki metodą TIG i MIG

Firma Key AŻ Andrzej Żurawski powstała w 1986 r., posiada Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego II stopnia.

Key AŻ jest członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych.

Oferujemy dorabianie kluczy, serwis zamków oraz systemy Master Key

Zakład Galwanizatorski Mariusz Jeżewski, Konrad Jeżewski S.c.

ul. Stołeczna 252 Józefin
05-074 Halinów

kom. 607 440 228